Контактирајте не

Шенжен TFD индустриски копродукции, ООД

адреса

Број 218A, Силиконската долина на енергија,

Бр.10 Longgang Rd, Longgang

Округ, Шенжен Сити, Гуангдонг

Провинција, Кина

Е-пошта

sales01@airspringfactory.com

телефон

Тел: 86-755-89942058

Факс: 86-755-89942392

Phone:86-13902472181

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !